Duvar Saati Ortam Dinleme Cihazı

Fiyat
:
450,00 TL + KDV
Indirimli
:
450,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
450,00 TL
Havale / EFT
:
450,00 TL (KDV Dahil)

 

Profesyonel Duvar Saati Dinleme Cihazı

Nasıl Çalışır?


Herhangi bir sim kartı cihaza takmalısınız. Daha sonrasında dinleme yapmak istediğiniz yere yerleştirmelisiniz. Daha sonrasında istediğiniz an sim kartı telefonunuzdan arayarak dinleme yapabilirsiniz. Bu üründe kullanlan sim kart modülü aslında bir cep telefonu mekanizmasına sahiptir. Cep telefonundan tek farkı tuşlarının olmamasıdır. Arandığı an cihaz otomatik olarak telefonu cevaplar. İsterseniz ses sensörünü aktiv edebilirsiniz. Böylece cihaz kendisi bir ses algıladığı zaman sizi arar. Böylece hiçbir konuşmayı kaçırmamış olursunuz. Dinlediğiniz sesleri çok basit birşekilde de kayıt edebilirsiniz. Cihaz sizi aradığında telefonunuzun ses kayıt butonuna basmanız yeterli olacaktır. Böylece tüm konuşmaları kayıt altına almış olursunuz. Cihazın üzerinde herhangi bir uyarı ışığı veya ses çıkarabilecek bir sistem yoktur. Bir masanın altına yapıştırılabilir. İsterseniz bir saksının içine bırakabilir, çocuğunuzun eşinizin ya da arkadaşınızın herhangi bir giyisisine saklayabilirsiniz. Ceket, palto gibi astarlı elbiselere çok rahatlıkla bir köşesinden açarak yerleştirebilirsiniz. Cihaz sadece ve sadece 3 gram ağırlığındadır. İsterseniz bir aracın içine görünmeyecek şekilde de bırakabilirsiniz. Yani kısaca aklınıza gelebilecek heryere bırakabilirsiniz. Sim kart üzerinden iletişim kurduğu için mesefe sınırı kesinlikle yoktur. Personelinizin eşinizin çocuğunuzun; Laptop çantasına,aracına, ofisine,evine vb. her yere yapıştırıcı özelliği sayesinde rahatlıkla bırakabilir ve istediğiniz yerden dinleme ve takip yapabilirsiniz. Dünyanın en gelişmiş dinleme cihazı ürünüdür. Gsm tabanlı, mini ortam dinleme modülü. Mesefa sınırı olmaksızın, cihazın bulunduğu ortamı cep telefonu sistemini bire bir kullanarak dinleyin.

Profesyonel Duvar Saati Dinleme Cihazı Özellikleri


- Sese duyarlı (VAS) özelliği ile sizi bilgilendirir. Ev, ofis ve araç içi uygulamaları için idealdir.
- Ses Sensörü sayesinde bir konuşma olduğunda bu süper cihaz otomatikmen sizi arar, sizde kimse birşey anlamadan dinleme yapabilirsiniz.
- Ses sensörünü aktiv etmek tamamen sizin elinizde ( isterseniz o bir ses algıladığında sizi arasın, isterseniz ses sensörünü kapatıp canınız ne zaman aramak isterse o zaman arayın.
- 60 metrekare çevresindeki her şeyi uydu aracılığıyla net bir şekilde dinleyebilme
- 2 Mikrofonla daha iyi dinleme
- GSM (850/900/1800/1900MHz)
- Şarjedilebilir 1500mAh lithium batarya
- Bilgisayarınızın usb girişinden şarj edilebilir
- Aadaptörü ile şarj edilebilir.
- Bekleme süresi 10 gündür.
- Konuşmaları kesintisiz olarak 7 Saat dinleyebilme imkânı sunar.
- Mini tasarım sayesinde farkedilmez.
- Çalışırken herhangi bir ses çıkarmaz ve ışık yanmaz farkedilmez.

 

Hayatımızı kolaylaştıran kavramların tümüne pozitif ve faydalı gözle bakmak bizim amaçlı hata neticeler doğurabilir .  İçinde bulunduğumuz şartlara ve vaziyetlere bakacak olursak bir insana ,  bir yazıya ,  bir müesseseye ,  bir olguya inanmak nihai zamanlarda birçok basit değil .  İnsanlar bu sebeple çeşitli şeylere yönelmekte haklı olarak ve bu eylemler kişilerin işlerini kendince en akılcı biçimde çözmekte . 
    Her şeyin değiştiği dünyamızda kişilerin başka bir deyişle bizim olduğumuz yerde kalıp ,  yerimizde saymamız çok absürt ve gerçekleşmeyecek bir hipotezdir .  Yaratılışından ötürü her şeyin kontrolümüz altında olmasını istek eden bizler bu doğrultuda imkânlarımız el verdiğince anında teknolojinin kapısını çalıyoruz .  Bunun Için temel bir misal verecek olursak nihai zamanlarda pekçok bireyin kullandığı haşere dinleme aleti satış bilgilerine baktığımızda satış ve istek gün geçtikçe artmaktadır .  Haşere olarak adlandırılan bu cihaz esasında bir cep vericisidir .  Kullanım maksadı bilindiği benzeri istediğiniz ortamı olmasanız da rahatça dinlemektir .  Çoğunlukla minik ve üstünde bir ses alıcısının yer aldığı bu cihazlar çoğunlukla pil ile çalışıp istediğiniz bir alete ya da araca monte edilebilir .  Tüketimi gayet temel ve pratiktir bu aletlerin .  Hatta yer alması ,  fark edilmesi ve uyarı çekmesi çok basit değil meydana gelen bu alete nihai zamanlarda rahatça ulaşabilirsiniz .  Çoğunlukla cep şebekesinin kullanıldığı cihazların maliyetlerine bakalım .  Haşere dinleme aleti ücretlerinde baktığımızda amacınıza ulaştığınızda alacağınız hazzın ,  zevkin belki de yüzde beşi dahi etmeyecek civarı temel cüzi bir miktarla karşın karşıya geleceksiniz .  Ulaşmanızın da bir o civarı temel meydana geldiği bu aletler verdiğiniz parayı nihai kuruşuna civarı doğruluk edecektir .  Ancak çoğunlukla saklı yerleştirilen bu işlemde haşere aleti mahaline konulurken şüphesiz gözle görülmeyecek bir yere konulmalıdır .  Bu aleti saklı bir yere koyarken uyarı edilmesi gerekli olan bir takım maddeler vardır bunlardan en ehemmiyetlisi bu aleti koyacağınız yer sesi almaya şüphesiz mani olmamalıdır . 
    Her zaman yaptığınız işin şartlarına ve geçerliliğine hürmet duymalısınız .  Bu derece saklı yaptığınız işler tersi olacak onay de başka bir deyişle fark edildiği onay de elinizde olmayan neticelere ne sebeple olabilmektedir .  Vakti geldiğinde tabiki herkesin gereksinim duyacağı bu aletlere webten ,  bilişim marketlerinden ve çeşitli yerlerden ulaşabilirsiniz ancak saklılık konusuna uyarı edecek olursanız internet üzerinden siparişler ek olarak mantıklıdır .
Benzer Ürünler
En Çok Satilan DİNLEME CİHAZLARI Listesi