Gece Görüşlü HD Kol Saati Gizli Kamera

Fiyat
:
290,00 TL + KDV
Indirimli
:
290,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
290,00 TL
Havale / EFT
:
290,00 TL (KDV Dahil)

FULL HD Gece Görüşlü HD Kol Saati Gizli Kamera

Gece görüş özellikli 1080p HD kamera kol saatidir. Dahili 8 GB hafızasına sesli renkli video kaydı yapabilirsiniz. İsterseniz fotoğraf çekebilir ya da isterseniz görüntüsüz ses kaydı yapabilirsiniz. Skype gibi görüşmeli chat uygulamalarında web kamera olarak kullanılabilmektedir. Yağmurlu havalarda kullanılır, bu durumda deliksiz mikrofon kapağı takılması geremektedir.

Gece Görüşlü HD Kol Saati Gizli Kamera Nasıl Çalısıyor?


Kameralı kol saati iki fonskiyon düğmesiyle kolayca kullanılabilmektedir. Biri açma/kapama ve video kayıt düğmesidir, diğeri ise mod düğmesidir. Mod düğmesinden video - gece görüş video modu - fotoğraf - görüntüsüz ses kayıt özellikleri arasında manuel olarak seçim yapılır, led gösterge sayesinde hangi çekim modda olduğunu gösterir, video kayıt esnasında led göstergesi yanmaz. Tüm kayıtlarda saat ve tarih damgası mevcuttur.

Saat Kamera İle Yapılan Kayıtlar Nasıl İzlenir?
Kutu içeriğinden çıkan usb data kablosu ile bilgisayar ile bağlantı kurulur ve normal usb belleğindeki gibi bellekteki kayıtları gösterir. Böylece istediğiniz kayıtları izleyebilir, silebilir ya da kopyalayabilirsiniz.

Nasıl Şarj Edilir?
Usb kablosu ile bilgisayarla bağlantı kurarak dahili bataryasını şarj edebilirsiniz. İsterseniz aynı zamanda daha öncesinde kaydettiğiniz kayıtlara da erişebilirsiniz.

Web Kamera Olarak Nasıl Kullanılabilir?
Paket içerisinden çıkan cd içinde olan web kamera program bulunmaktadır. Bilgisayarınıza uygulamayı yükledikten sonra web kamerasını kullanabilmek için bilgisayardan kol saati kamera olarak seçmeniz gerekmektedir. Yahoo, Skype gibi bir çok canlı sohbet sitelerinde kullanılabilmektedir. Normal bir web kamerasından farksızdır.

Gece Görüşlü HD Kol Saati Gizli Kamera Teknik Özellikleri
- Avi video formatında kayıt yapabilmektedir.
- Video çözünürlüğü olarak 1920 x 1080px`dir.
- Gece görüş için 4 adet "ir" led bulunmaktadır.
- Resimleriniz jpeg formatında 4032 x 3024px de kayıt edilmektedir.
- Ses kayıtlarını wav formatında kaydetmektedir.

Gece Görüşlü HD Kol Saati Gizli Kamera Paket İçeriği
- Kol saati kamera
- USB data kablosu
- Kullanım kılavuzu

Kol Saati Gizli Kamera Çeşitlerini İncelemek İçin Burayı Tıklayınız.

Benzer Ürünler
En Çok Satilan KOL SAATİ GİZLİ Listesi