Harekete Duyarlı Işıldak Kamera

Fiyat
:
490,00 TL + KDV
Indirimli
:
490,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
490,00 TL
Havale / EFT
:
490,00 TL (KDV Dahil)

Kusursuz tasarımlı ürünlere bir yenisi daha eklendi. İşte karşınızda üstün teknoloji ve tasarıma sahip led ışıldak gizli kamera! Bu kameranın en büyük özelliği ise kaliteli bir video çözünürlüğüyle 24 saat kesintisiz kayıt yapabiliyor olmasıdır. Eğer isterseniz 60 saate kadar sadece ses kaydı da yapabilirsiniz. Tercih tamamen sizin. Fotoğraf çekebilme özelliğide bulunan bu gizli kamera resimleri jpeg formatında kayıt etmektedir. Resim çözünürlüğü 1200x1600 pikseldir. Gizli kamerada kayıta dair bütün fonksiyonlar uzaktan kumanda aracılığıyla verilmektedir. Kayıt videoları .avi formatında gerçekleştirilmektedir. Saniyede 30 kare kayıt yapabilmektedir. Dahili bataryası ortalama altı saatte şarj olmaktadır. Bu tür ürünler genelde bebek bakıcıları için kullanılmaktadır. Haricen eğer isterseniz evinizde, iş yerinizde ofisinizde ve daha benzeri birçok istediğiniz alanda kullanabilirsiniz.

Led ışıldak gizli kameranın harekete duyarlı özelliği video modunu beklemede tutabilir. Sadece hareket algıladığı anda kayıda başlama özelliği sayesinde batarya performansı sağlamaktadır. 3 dakika hareket algılamadığı takdirde video kayıt otomatik olarak durdurulmaktadır. Bir sonraki hareket algılama da yine aynı şekidle otomatik olarak kayıda başlayabilmektedir. Kısaca her an kayıt yapabilmek için hazırda bekler.

Harekete Duyarlı Işıldak Kamera Nasıl Çalışır?
Yapılan kayıtları izlemek istediğiniz an paket içinden çıkan usb kablo ile ürünü bilgisayarınıza bağlayabilir ve görüntülere ulaşabilirsiniz. İsterseniz görüntüleri arşivleyebilir, silebilir ya da kopyalarını çoğaltabilirsiniz.

Harekete Duyarlı Işıldak Kamera Özellikleri
- Avi video formatında kayıt yapabilmektedir.
- Resimleri .jpeg formatında kaydetmektedir.
- Wav formatında ses kayıt etmektedir.
- Dahili mikrofonu bulunmaktadır.
- Dahili şarj edilebilir bataryaya sahiptir.
- Usb harici bellek işlevi de görebilmektedir.
- Tak ve çalıştır özelliğe sahiptir. Bu sayede ekstra olarak bir driver sürücüsüne ya da ek bir uygulamaya gerek yoktur.
- Resim çözünürlüğü 1200 x 1600px`dir.

Çocuk Bakıcısı Gizli Kameralar Ürün Çeşitlerini İncelemek İçin Burayı Tıklayınız.

Benzer Ürünler
En Çok Satilan ÇOCUK BAKICI GİZLİ Listesi