Profesyonel Çoklu Priz Dinleme Cihazı

Fiyat
:
450,00 TL + KDV
Indirimli
:
450,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
450,00 TL
Havale / EFT
:
450,00 TL (KDV Dahil)

Profesyonel Çoklu Priz Dinleme Cihazı

İstediğiniz her alanda dinlemeyi sorunsuzca gerçekleştirmek istiyor musunuz? O halde cep telefonunuzu kullanarak profesyonel çoklu piriz dinleme cihazı ile istediğiniz alanda istediğiniz yerde dinleme yapabileceksiniz. En uzun mesefa dinleme cihazı ünvanına sahiptir. Aralıksız dinleme gerçekleştirebilmek için mükemmel bir çözümdür. Cep telefonu sim kartlı priz dinleme ürünüdür. Üçlü prizin içine mikro gsm mödülü yerleştirilerek üretilmiştir. Bu sayede herhangi bir uzaklık sınırı yaşatmaz. Yıllar boyunca şarjı bitmeden kullanabilirsiniz. Cihazın micro gsm modülüne yerleştireceğiniz sim kartı tüm operatörler tarafından desteklenmektedir. Kartı yerleştirdikten sonra istediğiniz her alandan takılı olan sim kartı aramanız o ortamı dinlemeniz için yapmanı gereken tek şeydir. Her odaya rahatlıkla kullanma imkanı olan çoklu prizin avantajı ise pil bitme derdinin olmamasıdır. Sürekli prizde olduğu sürece sınırsız dinleme imkanı sunar.

Profesyonel Çoklu Piriz Dinleme Cihazı Özellikleri
- Süper GSM verici/ transmitter kullanılmıştır.
- En uzun mesafeli dinleme cihazıdır
- En iyi kamuflaj yönetimidir.
- Kesintisiz enerji sağlar.
- Ayarlanabilen/değiştirlebilen özellikler
- Her türlü simkart ile çalışabilme özelliğindedir.
- Profesyonel dinleme sistemidir.
- GSM frekanslarını kullandığı için dinleme mesafesi sınırsızdır.
- Ortamdaki sesleri ve konuşmaları ve fısıltıları bile çok net duymanızı sağlar.
- Enerjiyi prizden alır.
- Kesintisiz dinleme imkanı sunar.
- Şüphe çekmeyen şık dizayna sahiptir.
- Çok güçlü mikrofona sahiptir.
- Mesafe sınırsız ortam dinleme cihazları. risksiz belirtisizdir.
- En çok tercih edilen modeldir.

Önemli Açıklama: Ürün için en dikkat edilmesi gereken en önemli şey; sahip olduğu IMEI numarasının T.K. Kurumuna kayıtlı olup olmadığıdır. Gayrı yasal yollardan Türkiye`ye getirilerek satılmakta olan benzer ürünleri, kayıtlı diyerek veya kayıt edilme zorunluluğundan bir haber olarak satmakta olan kişiler ve firmalar bulunmaktadır. Ürünün resmi kayıtlı olmaması neticesinde sim kartınızı takıp modülü online yapmanız akabinde cihaza ait olan IMEI operatör firma tarafından anında log`lanmakta ve T.K. kayıtlarında olup olmadığı sorgulanmaktadır. IMEI numarasının kayıtlı olmaması halinde cihaz 1 hafta ile 4 hafta süresince geçici olarak çalışabilmekte ancak bu sürenin sonunda cihaz "hizmet alamaz" konumuna geçecektir. Yani satılmakta olan bu tip GSM tabanlı dinleme cihazları geçici bir süre çalışan cihazlar olarak satılmakta ve neticesinde satın alan kişiler mağdur olmaktadırlar.

Not: Piyasada bulunan mc-1 diye tabir edilen ucuz modüller ile kıyaslamayınız. Almış olduğunuz bu ürünün kapanma ve yanma gibi bir riski yoktur.


Dinleme Cihazları Ürün Çeşitlerini İncelemek İçin Burayı Tıklayınız.

Benzer Ürünler
En Çok Satilan DİNLEME CİHAZLARI Listesi