Uydu Alıcı Tipi Gizli Kamera

Fiyat
:
1.150,00 TL + KDV
Indirimli
:
1.150,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
1.150,00 TL
Havale / EFT
:
1.150,00 TL (KDV Dahil)

Günlerce kayıt için son sitem bir çözüm istemez misiniz? Uydu Alıcı Tipi Gizli Kamera ürünü tam aradığınız bir ürün. İçerisine gizlenmiş mini gizli kamerası ve dahili hafızası ile 25 gün kayıt imkânı sunuyor. Piyada olan bir çok üründen önde olan uzun süreli hafızaya kayıt sistemiyle artık hafıza problemin olmayacak. Gizli kamera lensi yüksek çözünürlüğe sahiptir. Hafıza kartı desteği ve yüksek kapasiteli bataryası sayesinde 25 gün kayıt yapabilmeniz artık çok kolay.

Uydu cihazı görünümünde olan bu gizli kamerayı uzaktan kumanda aracılığyla başlatabilir ve yine uzaktan kumanda aracılığıyla durdurabilirsiniz. Kayıt esnasında uydu cihazından herhangi bir sesli uyarı çıkmaz ya da cihazda ışık yanmaz. Yüksek kalitede ses kaydı yapar.

Uydu cihazı gizli kamera kayıtlarını uzaktan kumanda ile başlatıp sonlandırabilirsiniz. Sistem üzerinde kayıt esansında hiç bir şekilde ışık veya uyarı ses bulunmamaktadır. Çok yüksek hassasiyetle ses kaydı yapar. Çocuklarınızın gelişimi açısından çok önemli bir konu olan gizli kamera takip sistemi sayesinde ekonomik olarak istediğiniz konumu takip edebilirsiniz.

Çocuk Bakıcısı Gizli Kameralar Ürün Çeşitlerini İncelemek İçin Burayı Tıklayınız.

Benzer Ürünler
En Çok Satilan ÇOCUK BAKICI GİZLİ Listesi